O nas

Samochody w dzisiejszych czasach to bardzo skomplikowane maszyny, a ich naprawa i serwisowanie to dziedzina łącząca mechanikę, elektronikę, elektrykę. Chyba nikomu w dzisiejszych czasach nie trzeba tego tłumaczyć. Dobry mechanik jest więc osobą z doświadczeniem, interdyscyplinarną wiedzą oraz nienaganną uczciwością – w końcu powierza się mu swoje pojazdy i oczekuje sprawnej, solidnej usługi, bo zależy od niej nasze bezpieczeństwo.

Ale powierzając nam swoje auto, motocykl czy też silnik zaburtowy możesz mieć pewność, że potraktujemy go jak swój i z należytą starannością przystąpimy do serwisu lub naprawy, informując Cię o kosztach oraz terminie. Możesz mieć pewność, że nie uświadczysz u nas nie odbierania telefonów, unikania kontaktu oraz nieterminowej usługi. Mamy także świadomość, że nie zawsze mamy wpływ na jakość części zamiennych, które montujemy. Jednakże używamy tylko części wysokiej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego zawsze otrzymujesz gwarancję na usługę oraz użyte materiały.

Swoje części? Oczywiście! Możesz je kupić i przywieźć do warsztatu. Prosimy tylko o ich uważne dobieranie, ponieważ mały szczegół może powodować, że nie będą one pasowały, a także o rozsądne podejście do cen – przeważnie najtaniej w zakupie wcale nie oznacza najtaniej w użytkowaniu. Prosimy także mieć na uwadze fakt, że w przypadku dostarczenia części zamiennych we własnym zakresie nie jesteśmy w stanie udzielić gwarancji na towar, a jedynie na usługę, a co za tym idzie – gwarantem staje się sklep, w którym kupiłeś materiały.