Jachty

Serwis silników zaburtowych i jachtów

Wykonujemy bieżącą obsługę i naprawę silników zaburtowych i stacjonarnych taką jak: wymiana oleju, filtrów, świec zapłonowych, czyszczenie i regulacja gaźników, serwis i naprawa pomp wody (impellerów) odpowiedzialnych za chłodzenie silnika.
Z powodzeniem podchodzimy do większych prac, wliczając w to remonty generalne.

Jakość naszych realizacji jest dla nas najważniejsza, a jako jedni z nielicznych sami jesteśmy motorowodniakami i żeglarzami dlatego możesz być pewny, że wiemy jak ważna jest niezawodność na wodzie.

Części zamienne

Wieloletnia praktyka narzuciła na nas konieczność wypracowania wielu kanałów zdobywania części zamiennych – opieramy się o dostawców części oryginalnych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – potrafimy także zdobyć lub wykonać potrzebne podzespoły, gdy ich dostępność w Polsce jest zerowa.

Naprawa jachtów – usługi szkutnicze

Wykonujemy rozmaite naprawy jachtów stalowych oraz laminatowych. Każdą z nich ustalamy z klientem indywidualnie. Możesz nam zlecić naprawy laminatu, polerowanie, malowanie, odświeżanie powłok antyfoulingu – antyporostu i wiele innych. Zapytaj, czy możemy wykonać daną usługę jeśli nie ma jej w spisie.

Elementy ze stali nierdzewnej

Wykonujemy na zamówienie wyposażenie ze stali nierdzewnej, takie jak okucia, podstawy, wzmocnienia, mocowania, a także bramki rufowe. Są to zamówienia jednostkowe, klient po określeniu swoich preferencji otrzymuje projekt z wyceną i terminem realizacji. Po zaakceptowaniu przystępujemy do pracy.